Na které filmy se těšit v roce 2016?

Na které filmy se těšit v roce 2016?

Na které filmy se těšit v roce 2016?

Máme tady začátek roku 2016 a již dnes se určitě těšíte na filmové novinky pro tento rok. Abyste na něco nezapomněli připravili jsme několik tipů na co se určitě podívat. 

I když je filmová nabídka pro rok 2016 pestrá vybíráme jen pár nejočekávanějších kousků.

The Revenant / Zmrtvýchvstání

Premiéra: 14. ledna 2016 /USA, 2015, 156 min

Velmi očekávaný film Zmrtvýchvstání v hlavní roli s Leonardem DiCaprio, který hraje zkušeného lovce Hugha Glassa, od režiséra oscarového Birdmana Alejandra González Iñárritu. Film vznikl podle knižní předlohy spisovatele Michaela Punkeho. O snímku koluje spoustu informací typu jako, že šlo o nejnáročnější projekt, na kterém šlo nejen hercům doslova o vlastní kejhák. Stejně tak je snímek velkým favoritem na získání amerických filmových cen Oscar. A možná právě úplně první soška po čtyřech nominacích poputuje konečně k Leonardovi za roli lovce Glassa!

Batman v Superman: Dawn of Justice

Premiéra: 24. března 2016 / USA, 2016, 151 min

Režisér Zack Snyder přivede v březnu na plátna kin konečně dvě komiksové ikony – Batmana (Ben Affleck) a Supermana (Henry Cavill). K nim ještě přidá Wonder Woman (Gal Gadot) a Luxe Luthora (Jesse Eisenberg) a na světě je jeden z nejočekávanějších hitů kin letošního roku. Trailery slibují velkolepé epické setkání dvou superhrdinů!

Captain America: Civil War

Premiéra: 5. května 2016 / USA, 2016

Captain America přichází ve třetím díle s podtitulem Občanská válka. Záplatka slibuje zajímavý příběh o loajalitě, přátelství a kompromisech. Ve třetím pokračování se objeví Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan a Spider-Man (Tom Holland) a Ant-Man (Paul Rudd)

Independence Day – Resurgence

Premiéra: 23. června 2016 / USA, 2016

Přesně dvacet let od premiéry prvního dílu, úspěšného filmu z 90. let Den nezávislosti, jsme se dočkali pokračování. Pokračování má opět na starosti režisér Roland Emmerich a vrací se i vetšina obsazení, včetně Jeffea Goldbluma. Jediný, kdo bude chybět je Will Smith. 

Star Trek Beyond

Premiéra: 21. července 2016 / USA, 2016

Pro fanoušky je Star Trek kultovní záležitost. Když J. J. Abrams v roce 2009 vrátil na plátna kin osvědčenou značku milovníků vesmírných příběhů Star Trek, málokdo by věřil, že se dočkáme už třetího dílu. To má poprvé na starosti nikdo jiný, rychlý a zběsilý režisér Justin Lin. Jak to dopadne? Trailery zatím poukazují spíše na zklamání. Nový díl poprvé slibuje i originální zápletku bez odkazu na předchozí filmové a televizní série