Facebook TezkaNuda.cz
Hledat

Manuál pro ženy: tímto nás dostanete na kolena

Manuál pro ženy: tímto nás dostanete na kolena
09.10.202012553xPro ženy

Dvě rozdílné pohlaví, ale neumí žít jeden bez druhého. Ženy potřebují k životu muže, a naopak, muži zase ženy

Nebudeme si přece nic nalhavát: kdo by nám přece navařil, uklidil a obšťastnil nás? Jedině ženy! Správný chlap si proto dá na výběru ženy záležet. Proto přinášíme několik základních bodů, které muži na ženách obecně zbožnují. 

Prsa

Co by to bylo za chlapa, kdyby nemiloval ženské prsa. Leckteré kozy zhypnotizují mužskou mysl a představivost. Některým mužům na velikost prsou záleží a jsou zatížení na menší či větší, mnohým je to jedno. Hlavně, že žena prsa má a my s nima můžeme hrát. Ať tak či tak nikdy nás nepřestanou fascinovat. 

Sexy spodní prádlo 

Pokud chcete být jako žena pro muže neodolatelná a potěšit ho, rozhodně byste si měla oblést sexy spodní pradlo, korzet, nohavičky, tanga, sexy košilku. Milujeme pohled na sexy spodní prádlo na ženský křivkách. Mnoho žen si na pradýlko nepotěší, ale zeptejte se mužů - komu neudělá radost sexy prádlýlko? Podvazky? 

Dejte chlapovi prostor!

Chlapi si rádi společně zajdou na pivku nebo se podívají na fotbal. Proto by neměla být paní domací sobecká a držet svého muže jen doma, případně ho nutit dívat se na nový díl Ordinace. To fakt nemusíme! Chceme svůj prostor, svobodu a v konečném důsledku se o to raději vracíme k ženám. 

Šikovné ruce

Není nad křehké ženské ručičky v kuchyni, při uklízení ale taky v posteli. Ručičky, které dokáží s námi zázraky

Intelekt

Muži nemají rádi hloupé slepice. Mají rádi inteligentní ženy, které se umí ve společnosti chovat na úrovni. Pro muže jsou takové ženy neuvěřitelně sexy a přitažlivé 

Vysoké podpatky

Sexy doplněk každé ženy. Účinná zbraň, která zabere na každého muže. Nejeden z nás se na ulici otočí za kráskou, která se hrdě nese na vysokých podpatcích.

 

Ženská dominance v posteli 

Přeberte iniciativu. Připravte si pro muže dokonalý program, který splní vaše očekávání. Oblečte si sexy prádýlko, získejte si ho jemným striptýzem ... Máme rádi iniciativní dračice!

S kolika tipy souhlasíte?

Líbil se Ti článek?
Sdílej ho přátelům
Radim Stehlík
Autor: Radim Stehlík Snažím se pro vás psát poutavá a hodnotné články i naprosto populisticky prvoplánované žvásty
Opuštěná místa planety, díl první

Opuštěná místa planety, díl první

Pohledy na tato člověkem zanechaná místa vyvolávají zvláštní pocity a husí kůži.